Продавець Интернет-магазин "БаТаня" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
3307 відгуків

Ківі посадка і догляд

Ківі посадка і догляд

Посадка ківі

Для посадки саджанців ківі викопайте яму глибиною в багнет лопати. Витягнуту землю змішайте з тирсою. На дно ями укладіть шар змішаного з тирсою грунту і помістіть саджанець разом з торф'яним контейнером, присипте зверху шаром ґрунту з тирсою, добре при цьому його ущільнюючи. Вбийте три дерев'яні кілочки заввишки півтора метра навколо саджанця, утворюючи рівносторонній трикутник. До одного з кілочків прив'яжіть дерев'яну палицю висотою 2-2.5 метра, яка буде служити напрямною зростання. До опор за допомогою степлера або дрібних цвяхів прикріпіть біле агроволокно таким чином, щоб укрити рослину від проникнення дрібних гризунів або котів. Коти люблять гризти чоловічі екземпляри ківі навесні, коли починається сокотечение. Посадку ківі виробляють навесні або влітку до настання перших холодів, щоб рослини встигли сформувати міцну кореневу систему і прижитися на новому місці.

У процесі росту саджанців слід видаляти всі бічні пагони, залишаючи лише центральну точку росту для того щоб вона виросла міцною і на ній утворювалися в подальшому пагони з плодами. Після посадки добре ущільніть грунт і рясно полийте його.

Вирощування ківі та догляд

Догляд за ківі включає поливи і формування дерева. При гарному догляді ліана може плодоносити близько 40 років.

  • Підживлення. Удобрювати ківі потрібно фосфорнокалийными добривами 200 грам на одну рослину при посадці саджанців. Надалі добриво слід проводити три рази за сезон частинами. Перший раз в першій половині березня, перед початком пробудження нирок. Другий раз – після настання стабільно теплою температури і третій раз – у вересні, після остаточного формування плодів. На одну рослину повинно доводиться 0,5 кг азотсодержащего добрива, 135 г фосфорного, 250 г калійного і 75 г магнієвого добрива.
  • Розпушування прополка.Так як коріння ківі знаходяться у верхніх шарах ґрунту, кущі можна рихлити або обробляти грунт гербіцидами від бур'янів.
  • Зволоження. При сухій спекотній погоді ліани обприскують, полив збільшують. Рекомендується замульчувати грунт під стовбуром. Це буде утримувати вологу. Слід не допускати пересихання верхнього шару грунту. Це може спричинити за собою опадання квітів. Ківі має поверхневу кореневу систему. Основна маса коренів ківі знаходиться у верхніх шарах ґрунту в радіусі 1-1,5 від центрального стебла. Він занурюється В глибину на 40-50 див. Тому в літній період ківі потребує регулярних поливах.
  • Обрезка. Обрезку и формирование деревьев проводят поздней осенью после завершения периода плодоношения. При этом оставляют самые крепкие здоровые побеги, а все остальные удаляются.
  • Зимовка. На зиму не требуется проводить никаких манипуляций по подготовке лиан к холодам. Они хорошо переносят морозы до -27 градусов. Стебли не повреждаются, не болеют и не примерзают. Не нуждаются в дополнительной обрезке, укрытии или прижатии.
  • Формировка дерева. Все работы по формировке киви следует проводить в летний период. Они включают в себя прищипку и вырезку побегов. Следует учитывать, что стебли киви очень сочные и обрезка побегов весной в период сокотечения может повлечь вымокание побегов.
  • Болезни. Растение очень стойкое к поражению заболеваниями и насекомыми. Поэтому не нуждается в мерах проведения химической или какой-либо другой дополнительных обработках растений в целях профилактики или лечения.
  • Сбор и хранение урожая. Окончательное формирование плодов киви заканчивается в сентябре-октябре. В это время плоды собирают и помещают в помещение с температурой от 0 до 5 градусов тепла. В таком помещении киви хранится до весны. Перед применением плоды следует поместить с теплое помещение с температурой 25-30 градусов на сутки-двое.

У другій декаді березня – першій декаді квітня встановлюється постійна плюсова температура. В цей період починається активне сокорух і розпускання бруньок. Молоді пагони мають зелено-червонуватий колір, випускають листки почергові, старі пагони мають коричнево-зелений колір і дають плоди.

Інші статті
  • Умови вирощування граната
    Умови вирощування граната
    Гранат володіє вражаючим протизапальним ефектом,засіб проти раку молочної залози.може знизити кров'яний тиск,допомагає в боротьбі з артритом і болем у суглобах,покращує пам'ять
  • Зизифус посадка і догляд
    Зизифус посадка і догляд
    Зизифус має ноотропні і нейропротекторними властивостями і різною мірою ефективний як, імуностимулюючої, антиоксидантної, гіпотензивного, антибактеріальної і протизапальної коштів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner